>>   KURUMSAL

Mega Center; çağdaş, yeni teknolojilere, yeni üretim ve pazarlama tekniklerine açık, geleceğe dönük, metropol şehir İstanbul'a herhangi bir sorun yüklemeyecek ve modern bir yerleşim planı çerçevesinde tasarlanarak hayata geçirilmiştir. Bu plana paralel olarak, çağdaş yaşamın gerektirdiği tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış ve teknolojinin de desteğiyle mükemmel bir yapı ortaya çıkartılmıştır.

BİRİNCİ ANA YAPI : C BLOKLARI 
Toplam 144.000 m2 alana sahip C BLOKLARI, her biri 70 ila 356 m2 arasında değişen 442 adet dükkan ve dükkan grubunun üzerinde, her biri 28 ila 460 m2 arasında değişen 589 adet, dört cepheden manzaralı büroların oluşturduğu bir yapı grubudur. İnşaatı tamamlanan ve üyelere tapuları teslim edilen C BLOKLARI'nda büro katlarına üye kayıtları devam etmektedir.

 
İKİNCİ ANA YAPI GRUBU: A BLOKLARI
Toplam alanı 270.000 m2 olan A BLOKLARI'nda 1.650 adet değişik büyüklükte işyeri ve Özel Toptancı Hali için ayrılmış 35.000 m2 özel alan bulunuyor. Bu özelliğiyle Avrupa ve Balkanlar'ın en büyük ticaret sitelerinden biri haline gelen A BLOKLARI'nın birinci kısmı 1999 yılında tamamlanarak üyelere teslim edildi. A BLOKLARI'nda bulunan 2.500 araçlık kapalı otopark, 2.000 araçlık açık otopark ve 500 kamyonun aynı anda rahatlıkla yükleme-boşaltma yapabileceği çok katlı platformlar, İstanbul'un en büyük problemlerinden olan otopark sorununu en başından çözüyor. 2004 yılı sonunda bütünüyle tamamlanan A BLOKLARI, TEM - Otogar yolunun üzerinde olması nedeniyle de cazibe merkezi haline geldi.
 
ÜÇÜNCÜ ANA YAPI : ÇOK AMAÇLI PLAZA
İlk dönemde "sosyal tesis" olarak adlandırılan; ancak, imar planlarındaki revizyon sayesinde bağımsız parsele sahip olan "Çok Amaçlı Plaza" 15.000 m2'lik bir alana sahip. Plazada hamamdan berbere, oyuncakçıdan terziye kadar her türlü sosyal hizmetin sunulacağı dükkanlarla bir "Alışveriş Merkezi" sistemi oluşturulmuştur. Kaba inşaatı ve altyapısı tamamlanan Çok Amaçlı Plaza'ya 2004 yılı sonunda çok kaliteli bir giydirme cephe yapılarak "alnebisi" artırıldı. Çok Amaçlı Plaza gelen talepler doğrultusunda komple veya bölümler halinde hizmete açılacak.
 
DÖRDÜNCÜ YAPI GRUBU : ÇANAK (PROJESİ)
Halen proje aşamasında olan "Çanak Bölgesi İş Merkezi", Otogar'a yalnızca 50 metre mesafede . Ayrıca, hemen yanında bulunan Kartaltepe Metro İstasyonu, her kesimden insanın bir araya toplanmasını sağlayabilecek bir alan. Toplam 300.000 m2'lik bir inşaat alanında yer alacak olan "Çanak Projesi", otomotivden mobilyaya, hipermarketten hırdavata kadar bütün ihtiyaçların giderileceği bir "Business Park" olacak şekilde projelendirilmiştir.

Çok yönlü fizibilite etüdleri ve avan projeleri tamamlanan, halen pazar araştırması sürdürülen Çanak Projesi'nde ülkenin dört bir yanından gelecek insanların konaklaması, sosyal faaliyetlerde bulunabilmesi ve iyi vakit geçirebilmesi amacı ile oteller, eğlence merkezleri, spor alanları ve hastaneler gibi bölümler de proje kapsamına alınmıştır.
 
TAKİPÇİMİZ OLUN
+90 212 640 04 04 Hemen, Yol Tarifi Alın
E-BÜLTEN
E-bültene kaydolun, tüm gelişmelerden önce sizin haberiniz olsun.